Znajdź odpowiedni samochód dzięki tym wskazówkom

Znajdź Odpowiedni Samochód Dzięki Tym Wskazówkom

Kiedy wiele osób kupuje samochód, wchodzą w proces nieuzbrojony. Brakuje im rady potrzebnej do sytuacji chudego na ich korzyść. Nie ty, jak znalazłeś ten artykuł i planujesz przeczytać go w całości, dzięki czemu możesz wchłonąć wszystkie poniższe pomysły, aby ułatwić zakup samochodu.

Mieć jasną wiedzę, co te aktualizacje będą cię kosztować. Zakup fantazyjne stereo, skórzane fotele i odtwarzacz DVD może być atrakcyjne, ale te opcje mogą dodać znaczną kwotę do ceny samochodu. Poświęć trochę czasu, aby pomyśleć o tym, ile naprawdę potrzebujesz uaktualnień, a tylko te, które będziesz używać najbardziej.

Pomyśl o przyszłości, gdy planujesz dokonanie zakupu samochodu. Nie popełniać błąd zakupu samochodu, nie myśląc o tym, czy byłoby to praktyczne do wykorzystania w przyszłości. Kupno samochodu sportowego nie będzie miało większego sensu, jeśli planujesz mieć rodzinę w każdej chwili w najbliższym czasie.

Uchylenie dużego bloku czasu, aby spędzić w każdym dealership. Nigdy nie chcesz czuć rzucał się tak, że zobowiązujesz się do czynienia, że nie są naprawdę wygodne. Daj sobie całe popołudnie. Jeśli jesteś naprawdę krótki na czas, nie bój się opuścić i wrócić innego dnia.

Kiedy rozważasz zakup używanego samochodu, zawsze sprawdź go najpierw. Nie jesteś wykwalifikowanym mechanikiem wyszkolonym do wykrywania problemów lub napraw, więc musisz zabrać go do profesjonalisty. Bądź gotów zapłacić $100 lub tak za tę usługę, ale może to skończyć się oszczędnością tysięcy.

Uważaj na sprzedawcę samochodów, który oferuje cenę na samochód, zanim odwiedzi swojego kierownika sprzedaży. Sprzedawca powie Ci wszystko, co chcesz usłyszeć, ale tylko menedżer może zatwierdzić transakcję. Poproś, aby porozmawiać z menedżerem twarzą w twarz i zobaczyć ofertę na papierze przed zobowiązaniem się do zakupu samochodu.

Odwiedź Auto Show, aby dowiedzieć się więcej o dostępnych samochodach. Auto pokazy zapewnić ty rezygnować pewien jedyny w swym rodzaju sposobność wobec czynić Side-przy-Strona porównań od różny pojazdy w jeden dach. Ono wola także dawać ty pewna ilość dobrze-biegły społeczeństwo w jeden osiedlać.

Jeśli jesteś absolutnie zakochany w pewnym kolorze lub wykończenie wnętrza, nie zadowalaj się mniej. Chociaż konkretny pojazd, który chcesz, może nie być w magazynie w lokalnym salonie, zapytaj ich, czy mogą go dostać za Ciebie. Większość dealerów ma relacje z innymi dealerami i będzie handlować pojazdami tam iz powrotem. Należy jednak pamiętać, może skończyć się płacić trochę więcej na pokrycie niektórych kosztów handlu.

Dowiedz się, ile będzie kosztować, aby zapewnić konkretny pojazd przed zakupem. Ubezpieczycieli za dużo więcej ubezpieczy samochody sportowe niż inne pojazdy. Nawet kolor samochodu może wpływać na koszty ubezpieczenia. Aby zagwarantować, że nie jesteś zaskoczony, gdy już zapłacił za samochód, musisz zrobić swoje badania.

Jeśli szukasz zakupu używanego samochodu, to jest sprawą najwyższej wagi, aby uzyskać kopię historii konserwacji i naprawy pojazdu. To pozwoli Ci zobaczyć, co zostało zrobione do samochodu, a jeśli został w poważnych wypadków.

Nie spodziewaj się, że dokonasz zakupu w pierwszym salonie. W rzeczywistości, jeśli to zrobisz, to prawdopodobnie robisz zły zakup. Zakupy wokół jest zawsze ważne, a to jest szczególnie prawdziwe, jeśli chodzi o dokonywanie inteligentnego zakupu z samochodu lub ciężarówki. Niech twój czas i rozejrzyj się.

Nie zapomnij obliczyć kosztów posiadania samochodu podczas pracy nad budżetem. Na przykład pojazd, który kosztuje więcej, ale dostaje lepszy przebieg może być tańszy w dłuższej perspektywie niż tańszy samochód o niskim zużyciu paliwa. W obliczeniach należy również uwzględnić wartość odsprzedaży i składki ubezpieczeniowe.

Przy zakupie samochodu należy uważać na wiek i przebieg gwarancji pojazdu. W większości przypadków, jesteś prawdopodobne, aby trafić przebieg pierwszy więc upewnij się, że dokładnie zrozumieć, jak długo prawdopodobnie być objęte przed podjęciem decyzji o tym, jaki pojazd można kupić.

Zanim dokonasz ostatecznego wyboru samochodu, porozmawiaj ze swoim agentem ubezpieczeniowym. Niektóre typy pojazdów mogą spowodować znaczne wzrost ubezpieczenia. Ten wzrost miesięcznych składek ubezpieczeniowych może zostawić mniej w budżecie, aby pozwolić sobie na samochód swoich marzeń. Dzięki jasnemu zrozumieniu całkowitego kosztu posiadania samochodu, możesz podjąć wykształconą decyzję.

Jeśli chcesz samochód z pewnymi funkcjami, może trzeba go specjalnego zamówienia, ale może nie być w stanie, jeśli samochód pochodzi z zagranicy. To powiedziawiu, dealer może być w stanie zadzwonić do innych partii, aby znaleźć dokładny model, który chcesz i mieć go przyniósł dla Ciebie, więc poprosić o tę opcję.

Możesz kupić samochód online, pomijając dealerskiej i pozwalając uniknąć taktyki sprzedaży pod wysokim ciśnieniem. Jest to nawet możliwe dla nowych samochodów na niektórych partiach, więc zrobić swoje badania i znaleźć samochód, który chcesz. Oczywiście, nie dostaniesz się do podjęcia jazdy próbne, jeśli nigdy nie iść do partii, choć.

Poświęć trochę czasu, aby dowiedzieć się o kosztach posiadania samochodu. Zbadaj koszt wymiany opon, a także wymianę hamulców. Są to dwa najczęstsze naprawy, które będą musiały być wykonane do samochodów. Jeśli nie możesz sobie pozwolić na opony, prawdopodobnie nie możesz sobie pozwolić na utrzymanie samochodu.

Teraz, gdy wziąłeś całą tę wiedzę, wiesz, co musisz zrobić dalej. Podejdź do tego samochodu z ufnością, jak wiesz, masz porady potrzebne do sukcesu. Po przyjeździe, będziesz przejąć kontrolę nad sytuacją i wyjść na górę w najlepszym samochodzie w historii.

About Znajdź odpowiedni samochód dzięki tym wskazówkom

About

Digital Compliance Disclosure


We and our partners use technology such as cookies and localStorage on our site to personalise content and ads, provide social media features, and analyse our traffic. Click to consent to the use of this technology across the web or click Privacy Policy to review details about our partners and your privacy settings.
Category

Recently

Newly