Zakupy samochodowe jak zdobyć samochód swoich marzeń

Zakupy Samochodowe: Jak Zdobyć Samochód Swoich Marzeń

Wiele osób bardzo boi się kupić samochód, ponieważ obawiają się, że zostaną wykorzystane. Jeśli masz ten strach, to czytasz odpowiedni artykuł. Dowiedz się, jak uzyskać odpowiedni samochód w doskonałej cenie. Pamiętaj, aby podzielić się tym artykułem z bliskimi, którzy są zakupy samochodów!

Rozejrzyj się, zanim jeszcze pójdziesz do salonu. Jeśli spędzasz trochę czasu na stronach internetowych lokalnych dealerów, możesz dowiedzieć się o oferowanych zachętach. Jeśli wiesz, co oferuje jeden dealer, możesz użyć go jako punktu negocjacyjnego i może być w stanie uzyskać lepszą ofertę.

Przed podpisaniem jakiejkolwiek umowy poświęć trochę czasu, aby przeczytać każdy wiersz, w tym drobnym drukiem. Jeśli na liście jest coś, czego nie rozumiesz, nie podpisuj, dopóki nie otrzymasz odpowiedzi, którą zrozumiesz. Niesmaczny sprzedawców można użyć umowy, aby wstawić wiele opłat, które nie zostały omówione.

Ustaw budżet i trzymaj się go podczas zakupów samochodu. To może być bardzo trudne do trzymania się budżetu, gdy znajdziesz samochód, który naprawdę chcesz, ale nie ma nic dobrego w zakupie impulsu. Dowiedz się, na co cię stać, zanim zaczniesz szukać, aby nie rozbić banku.

Używaj tylko opinii w Internecie jako ogólnego przewodnika. Wiele osób, gdy mają problemy z samochodem, opublikuje negatywne opinie w Internecie. Więc spójrz na wszystkie opinie na wspólne problemy, w przeciwieństwie do ogólnego rankingu. Jeśli występuje problem z głównym elementem, prawdopodobnie znajdź inny pojazd.

Weź potencjalny zwycięski pojazd na spin przed zakupem! Chociaż może wiesz, który samochód chcesz, test jest konieczne. Potrzebujesz doświadczenia praktycznego. Być może nie podoba Ci się tak samo jak myślałeś.

Jeśli cena samochodu nie podlega negocjacjom, sprawdź, czy możesz negocjować na innych warunkach. Niektórzy dealerzy zgodzą się na zapewnienie kilkumiesięczny rodzaj bezpłatnej benzyny lub roku bezpłatnych zmian oleju, na przykład. Nigdy nie boli, aby zapytać, czy sprzedawca może osłodzić ofertę.

Bez względu na to, jak daleko do zakupu poszedłeś, pamiętaj, że nie są związane w jednym salonie samochodowym, dopóki nie podpiszesz dokumenty. Nawet jeśli sprzedawca jest bardzo przyjazny, to tylko biznes. Jeśli znajdziesz lepszą ofertę gdzie indziej, nie masz obowiązku zakupu od pierwszego dealera.

Nie spodziewaj się, że dokonasz zakupu w pierwszym salonie. W rzeczywistości, jeśli to zrobisz, to prawdopodobnie robisz zły zakup. Zakupy wokół jest zawsze ważne, a to jest szczególnie prawdziwe, jeśli chodzi o dokonywanie inteligentnego zakupu z samochodu lub ciężarówki. Niech twój czas i rozejrzyj się.

Jesteś kobietą zakupy dla samochodu, nigdy nie zgadzają się na pracę ze sprzedawcą, który traktuje cię w protekcjonacy sposób. Niektórzy sprzedawcy będą starali się skorzystać z kobiet kupujących i zaoferować im nieuczciwe ceny lub warunki finansowania. To nie jest to, co twoje doświadczenie zakupu samochodu powinno być jak. Jeśli tak, odwiedź inny dealer.

Powinieneś przetestować samochód, który chcesz z każdą funkcją, której pragniesz. Na przykład, test jazdy ręcznej modelu, gdy chcesz automatycznie nie pokaże ci nic. Jeśli nie mają dokładnego modelu na partii, przejdź do partii, która robi dla jazdy próbnego, jak zawsze możesz wrócić do zakupu, jeśli chcesz.

Przy zakupie samochodu, nie należą do chwytu sprzedawcy, że trzeba zrobić ofertę teraz, aby uzyskać specjalne ceny. Zamiast tego powiedz sprzedawcy, że dostaniesz coś do jedzenia i wrócisz za godzinę. Pozwoli to na czas dla emocjonalnego przywiązania, aby zmniejszyć co można negocjować najlepsze warunki i cenę.

Przy zakupie certyfikowanego pojazdu używanego, spróbuj dowiedzieć się, jaka jest polityka zwrotów, a nawet jeśli taka istnieje. Jeśli tak, upewnij się, że rozumiesz, jak długo to trwa i czy otrzymasz opłaty rejestracyjne i licencyjne zwrócone wraz z podatkiem od sprzedaży pojazdu.

Porozmawiaj z bliskimi o tym, od kogo kupili swój samochód. Ich rada powinna pomóc w kierowaniu cię we właściwym kierunku. Możesz zaufać temu, co mówią, ponieważ mogą zwracać uwagę na twoje najlepsze interesy, co sprawia, że ich porady są znacznie bardziej wiarygodne niż te, które można znaleźć w Internecie.

Jeśli chodzi o zakup samochodu, czy nowy lub używany, trzeba wzmocnić swoje umiejętności negocjacyjne. Samochody są celowo oznakowane, ponieważ sprzedawcy rozumieją, że negocjacje muszą się odbyć. Więc upewnij się, że nigdy nie płacić cenę naklejki za pojazd, a jeśli nie można targować, ktoś to zrobić za Ciebie.

Szukając dobrego używanego samochodu, poszukaj samochodów, które nadal mają część oryginalnej gwarancji. W ten sposób będziesz miał trochę umysłu, jeśli są jakieś problemy po zakupie. Zazwyczaj gwarancja producentów obejmuje samochód przez trzy lata lub 36 000 mil.

Podczas zakupów samochodowych nie ograniczaj się tylko do nowych pojazdów. Istnieje wiele dobrych używanych pojazdów, które nadal mają gwarancję. Używane pojazdy mogą na ogół zaoszczędzić tysiące bez utraty bezpieczeństwa i niezawodności. Aby uzyskać najlepszą ofertę na samochody używane zrobić swoją pracę domową pierwszy i znać wartość używanego samochodu.

Jeśli musisz mieć ten zupełnie nowy samochód, gdy tylko zjedzie z linii produkcyjnej, zrozum, że zapłacisz za niego więcej. Samochody są zawsze droższe, gdy drugi zjeżdej z linii i łatwiej jest uzyskać ofertę na nich po tym, jak byli w salonie przez kilka miesięcy.

Czytając ten artykuł jesteś już przed w grze na zakupy! Istnieje wiele ukrytych zasad gry, ale te wskazówki są świetnym początkiem, aby dowiedzieć się, jak uzyskać właściwą cenę. Nie przeoczyć tego, czego się nauczyłeś, i dostać się tam i rozpocząć zakupy dla samochodu!

About Zakupy samochodowe jak zdobyć samochód swoich marzeń

About

Digital Compliance Disclosure


We and our partners use technology such as cookies and localStorage on our site to personalise content and ads, provide social media features, and analyse our traffic. Click to consent to the use of this technology across the web or click Privacy Policy to review details about our partners and your privacy settings.
Category

Recently

Newly