Zakupy samochodowe łatwe dzięki tym wskazówkom

Zakupy Samochodowe łatwe Dzięki Tym Wskazówkom

Wiele osób uważa, że zakupy samochodowe są trudne. Jest tak wiele pojazdów tam, może to być bardzo przytłaczające. Ważne jest również umiejętne negocjowanie. Skorzystaj z tego przewodnika, aby szybko stać się mistrzem zakupów samochodowych!

Zawsze myślisz o zakupie samochodu, najpierw trzeba znać prawdziwą wartość samochodu. Można to zrobić poprzez wyszukiwanie online dla MRSP i porównując go z ofert można znaleźć w Twojej okolicy. Pamiętaj, aby sprawdzić w wielu różnych miejscach przede wszystkim.

Przed podpisaniem jakiejkolwiek umowy poświęć trochę czasu, aby przeczytać każdy wiersz, w tym drobnym drukiem. Jeśli na liście jest coś, czego nie rozumiesz, nie podpisuj, dopóki nie otrzymasz odpowiedzi, którą zrozumiesz. Niesmaczny sprzedawców można użyć umowy, aby wstawić wiele opłat, które nie zostały omówione.

Bądź agresywny i asertywny. Nieuchronnie skończysz negocjować cenę swojego pojazdu, więc nie bój się trochę naciskać. Przygotuj się na odejście od salonu, jeśli nie robisz postępów. Zostaw ofertę w spokoju na dzień lub dwa, a następnie ponownie skontaktuj się ze sprzedawcą. Jeśli wiedzą, że jesteś gotów odejść, będą bardziej skłonni zaakceptować twoją ofertę lub kontrofertę w bardziej rozsądnej cenie.

Zanim jeszcze wyjść za drzwi, aby przejść do różnych dealerów w poszukiwaniu samochodu do zakupu, zrobić swoją pracę domową. Jeśli masz określoną parę samochodów i model, który rozważasz zakup, wykonaj kilka badań w tle. Czy było wiele przypomnień dla tego pojazdu. Co obecni i byli właściciele tej marki i modelu mówią o swoim samochodzie?

Nie wykluczaj samochodu, ponieważ brakuje mu pewnych funkcji, które chcesz. Na przykład, jeśli nie podoba Ci się nagłośnienie samochodu, zawsze można go zmienić. Trudno jest znaleźć samochód, który ma wszystko dokładnie tak, jak chcesz; po prostu zachować otwarty umysł i pamiętaj, że można wprowadzić te zmiany, gdy samochód jest twój!

Jeśli planujesz handlować starym samochodem, dowiedz się, ile jest wart i uwzględnij to w swoim budżecie. Jeśli uważasz, że twój samochód jest wart dużo, a to nie jest, może być w szoku, gdy dotrzesz do partii. Wiedząc jak najwięcej przed wyjściem z domu jest kluczem.

Zachowaj swój zawód. Nigdy nie mów sprzedawcy od razu, co masz do handlu. Jeśli poczekasz, aż po negocjacjach cenowych, będziesz rzeczywiście uzyskać wartość swojego handlu.

Nigdy nie zgadzaj się zapłacić cenę wywoławczą! Istnieje kilka samochodów na sprzedaż tam, że nie mają pewne pole do negocjacji w cenie. Po zbadaniu pojazdu, sprawdzeniu go i zatwierdzeniu, wynegocjuj ostateczną cenę na podstawie twoich ustaleń. Nie rozliczaj się po cenie, dopóki nie będziesz zadowolony z inwestycji.

Porozmawiaj ze znajomymi i sąsiadami przed zakupem samochodu. Zapytaj, jak wyglądało ich doświadczenie z różnymi salonami i odwiedź tylko dealerów, o których słyszysz pozytywne rzeczy. To może zaoszczędzić wiele kłopotów podczas zakupów i sprawiają, że zakup samochodu doświadczenie, że o wiele bardziej przyjemne.

Nie pozwól sprzedawcy wiedzieć, że masz handlu, dopóki nie masz firmy ceny sprzedaży w ręku. Niektórzy dealerzy będą zawyżać cenę, jeśli myślą, że handlujesz samochodem, więc mogą zaoferować ci wiele dla handlu, który jest, a następnie zrównoważony przez nową cenę, którą dają na samochód, który sprzedają.

Zawsze być chytry wszelkich używanych dealerów samochodowych z boku drogi. Dealerzy Ci prawie zawsze mają mniej niż renomę reputacji. Samochody, które sprzedają mogą mieć szkody powodziowe, wymagają poważnych napraw i są sprzedawane bez gwarancji. Po dysku, że samochód z partii, wszelkie problemy samochód ma teraz problem.

Zaliczki. Samochody mogą być sprzedawane bez zaliczki; Jednak niektóre pieniądze w dół pomoże ostateczny koszt. Uważaj na sprzedawców, którzy proszą o zwiększenie zaliczki. Te dodatkowe pieniądze będą zazwyczaj tylko iść do kieszeni sprzedawcy i dealerskiej, i nie pomaga w dolnej linii.

Usiądź i napisz listę tego, co chcesz w pojeździe. Powinno istnieć oddzielenie rzeczy, których potrzebujesz, od rzeczy, których chcesz. Jeśli znajdziesz samochód, który spełnia wszystkie Twoje potrzeby, nie powinieneś się wahać, ponieważ nie ma każdej rzeczy, którą chcesz.

Aby negocjacje przebiegły sprawnie przy zakupie nowego samochodu, zaoszczędzono co najmniej dwadzieścia procent zaliczki. Dzięki zaliczki będziesz mógł obniżyć stopę procentową i płatności oraz mieć dźwignię finansową podczas omawiania transakcji w opcjach. Może się okazać, że będzie netto więcej oszczędności, nie handlując samochodem i sprzedając go na własną rękę.

Unikaj opcji gwarancyjnych oferowanych przez dealerów samochodowych w samochodach używanych. Są one prawie zawsze zawyżone i zwykle nie obejmują droższe naprawy, które chcesz zrobić Zamiast, zakup gwarancji oddzielnie od zaufanej firmy gwarancyjnej, które można znaleźć na własną rękę. Jeśli nie znasz żadnego, poproś znajomego lub członka rodziny o poradę.

Teraz wiesz, jak prawidłowo kupować samochód. Jeśli zastosujesz to, czego właśnie się nauczyłeś, nie musi to być wcale trudne. Będziesz szczęśliwy, że postępowałeś zgodnie z tą radą, gdy odjeżdżasz nowym samochodem. Nie przegap okazji i zacznij od zakupów samochodowych!

About Zakupy samochodowe łatwe dzięki tym wskazówkom

About

Digital Compliance Disclosure


We and our partners use technology such as cookies and localStorage on our site to personalise content and ads, provide social media features, and analyse our traffic. Click to consent to the use of this technology across the web or click Privacy Policy to review details about our partners and your privacy settings.
Category

Recently

Newly