Zakup samochodu prosty dzięki tym przydatnym wskazówkom

Zakup Samochodu Prosty Dzięki Tym Przydatnym Wskazówkom

Zakup samochodu jest niezwykle zastraszający sprawa, zwłaszcza dla niedoinformowanych. Jeśli masz problemy z uzyskaniem odpowiedniego samochodu, ten artykuł może pomóc obniżyć cenę. Płacąc uczciwą kwotę, poczujesz się szczęśliwszy i bardziej zrelaksowany o swoim zakupie. Powodzenia w zakupie samochodu!

Nigdy, nigdy nie pominąć jazdy próbne, gdy jesteś na zakupy samochodów. Musisz wsiąść za kierownicę tego samochodu i zobaczyć, jak to jest, zanim zobowiążesz się do jego zakupu. Upewnij się, że próbujesz różnych warunków jazdy, w tym ulic powierzchniowych i jazdy międzystanowej. Nie zapomnij, aby spróbować wyciągnąć go na parking w centrum handlowym.

Jeśli masz zamiar być zakup używanego samochodu, jedną z najlepszych rzeczy, które należy szukać na to przebieg samochodu. Tak miły jak samochód może być, jeśli ma 150.000 mil na to już, prawdopodobnie nie będzie się wiele z niego korzystać.

Wykonaj badania, zanim jeszcze krok pieszo na parceli samochodu. Chcesz mieć wykształconą pozycję, jeśli chodzi o tak duży zakup. Dobrym pomysłem jest wiedzieć, jakie modele Cię interesują i jaka jest uczciwa cena dla tych konkretnych samochodów.

Jeśli nie martwisz się o uzyskanie absolutnie najnowszego modelu, rozważ zakupy samochodów w listopadzie lub grudniu. W tym czasie dealerzy zaoferują oferty na aktualne modele. Chcą wyczyścić swoje zapasy, aby zrobić miejsce dla przesyłek modeli z przyszłego roku. Oznacza to, że będziesz miał więcej zachęt, niższe ceny naklejek i więcej miejsca do negocjacji!

Gdy wybierasz się do salonu samochodowego, przygotuj się na swoją stronę przetargową, aby wyjść. Chociaż istnieje wiele dealerów, którzy mają swój najlepszy interes w sercu, większość po prostu chcą uzyskać jak najwięcej pieniędzy z was, jak mogą. Dlatego musisz być surowy i nigdy nie osiedlać się na transakcji, z którą czujesz się nieswojo.

Kupując kompaktowy lub subkompaktowy samochód, upewnij się, że ma wystarczająco dużo miejsca dla każdej osoby, która go prowadzi. Samochód może być twoim codziennym kierowcą, ale może nie mieć wystarczającej ilości miejsca na nogi dla innych w twoim gospodarstwie domowym. Jeśli istnieje szansa, że ktoś inny będzie prowadzić samochód od czasu do czasu, zabrać je ze sobą podczas zakupów.

Sprawdź przebieg pojazdu, zanim zgodzisz się na jego zakup. Nawet jeśli wiesz, że dany samochód powinien uzyskać pewien przebieg gazu, upewnij się, że nadal tak jest. Samochód może stracić swoją wydajność w godzinach nadliczbowych, co może oznaczać duży wydatek w dotarciu do miejsc, do których musisz się udać.

Nieśwież czasu na zakup nowego samochodu i odrób swoją pracę domową. Nie bój się wstać i odejść od transakcji. Nie zakochuj się w konkretnym samochodzie. Jeśli liczby dealer daje nie są to, co chcesz, po prostu odejść.

Porozmawiaj ze znajomymi i sąsiadami przed zakupem samochodu. Zapytaj, jak wyglądało ich doświadczenie z różnymi salonami i odwiedź tylko dealerów, o których słyszysz pozytywne rzeczy. To może zaoszczędzić wiele kłopotów podczas zakupów i sprawiają, że zakup samochodu doświadczenie, że o wiele bardziej przyjemne.

Nigdy nie należy nawet rozważyć zakup samochodu przed jazdą próbną. W rzeczywistości, przed udzieleniem jazdy próbnej i ogólnego przeglądu samochodu, musisz założyć, że jest okropny. Samochód musi się okazać, więc nie zakochuj się w konkretnym samochodzie, a następnie spróbuj uzasadnić jego wartość.

Jeśli nie masz znajomych lub rodziny w twojej okolicy, aby poprosić o poradę, sprawdź stronę internetową Better Business Bureau, aby dowiedzieć się, jak dealerzy w Twojej okolicy mają do czynienia z klientami. Pozwoli to przynajmniej usunąć te z wieloma skargami z listy opcji.

Aby negocjacje przebiegły sprawnie przy zakupie nowego samochodu, zaoszczędzono co najmniej dwadzieścia procent zaliczki. Dzięki zaliczki będziesz mógł obniżyć stopę procentową i płatności oraz mieć dźwignię finansową podczas omawiania transakcji w opcjach. Może się okazać, że będzie netto więcej oszczędności, nie handlując samochodem i sprzedając go na własną rękę.

Nie wiązuj się w jedną make lub model, ale także unikaj otwierania się na każdy samochód. Powinieneś udać się do salonu z ukierunkowaną na cel elastycznością. Oznacza to, że musisz wcześniej zbadać dwa lub trzy samochody, a następnie być skłonnym do przełączania się między nimi w oparciu o najlepsze negocjacje.

Nigdy nie kupuj samochodu pierwszego dnia, kiedy go znajdziesz i sprawdź. Daj sobie co najmniej dzień spać na nim i myśleć o niczym innym, co możesz, aby pomóc Ci zapewnić lepszą ofertę. Oczekiwanie z cierpliwością będzie taryfy znacznie lepiej w dłuższej perspektywie.

Przed zakupem nowego pojazdu zapytaj swojego agenta ubezpieczeniowego, ile będzie kosztować ubezpieczenie pojazdu. Chociaż samochód może znajdować się w twoim przedziale cenowym, ubezpieczenie może sprawić, że z Twojego budżetu. Znajdź sobie pojazd, który zapewnia właściwą równowagę między ceną samochodu a stawkami ubezpieczenia, z którymi możesz żyć.

Przy wyborze dealera zawsze dobrze jest zbadać dział usług. Zapytaj, czy obecni klienci są zadowoleni. Zadzwoń do działu i uzyskaj od nich poradę. W ten sposób pomoże Ci mieć pewność, że dealerzy wiedzą, o czym mówią i będą dobrzy w pomaganiu Twoim potrzebom później.

Zakup na koniec miesiąca często może być dobrym pomysłem. Dealerzy muszą spełnić swoje kwoty na miesiąc. Będą bardziej zdesperowani, aby sprzedać pod koniec miesiąca. Czasami jest możliwe, aby wykorzystać ten fakt do negocjowania wiele na pojazd jesteś zainteresowany zakupem.

Teraz, gdy zostaniesz poinformowany, nie będziesz potrzebować szczęścia, aby uzyskać odpowiedni samochód. Zapamiętaj te wskazówki, zachowaj spokój i znajdź samochód, o którym zawsze marzyłeś. Twoi znajomi nie uwierzą w cenę, którą zapłaciłeś. Pokochasz samochód, który prowadzisz. Każdy wychodzi do przodu!

About Zakup samochodu prosty dzięki tym przydatnym wskazówkom

About

Digital Compliance Disclosure


We and our partners use technology such as cookies and localStorage on our site to personalise content and ads, provide social media features, and analyse our traffic. Click to consent to the use of this technology across the web or click Privacy Policy to review details about our partners and your privacy settings.
Category

Recently

Newly