Poznaj kilka wskazówek przy zakupie nowego samochodu

Poznaj Kilka Wskazówek Przy Zakupie Nowego Samochodu

Czy zdecydowałeś, że nadszedł czas, aby uzyskać nowy lub używany samochód? Nie jesteś pewien, co możesz zrobić, aby zakupy dla jednego mniej stresujące? Jesteś we właściwym miejscu, jeśli tak. Tutaj przejdziesz przez kilka rzeczy, które musisz wymyślić, gdy idziesz na zakupy samochodowe, więc przeczytaj.

Nie kupuj samochodu tylko dlatego, że jest to dobra oferta. Musisz żyć z tym samochodem po zabrać go do domu, więc musi to być coś, co naprawdę lubisz i to działa dla Ciebie i Twojej rodziny. Musisz również upewnić się, że naprawdę możesz sobie na to pozwolić.

Zwróć uwagę na całą cenę samochodu, a nie tylko cenę, którą musisz płacić co miesiąc. Dealerzy są w stanie uzyskać każdy samochód do określonego miesięcznego poziomu płatności, ale warunki finansowania kończy się co ogólny koszt nieco wyższy niż można było pomyśleć. Koncentrując się na całkowitej cenie pojazdu i stawkach finansowania, robisz sobie przysługę. Pomoże ci to określić najlepszy kierunek działania dla miesięcznego harmonogramu płatności.

Wiedz, czego chcesz, zanim postawisz stopę w salonie. Masz zamiar mieć do czynienia z profesjonalnych sprzedawców, więc mieć swój umysł składa się o tym, co jesteś gotów zapłacić, co chcesz, a co nie jesteś zainteresowany. To sprawi, że mniej prawdopodobne dla nich kołysać.

Nigdy nie ubieraj się, aby udać się do salonu samochodowego. Trudniej będzie zawrzeć umowę i przekonać kogoś, na kogo zasługujesz na lepszą cenę w pojeździe, jeśli jesteś ubrany w drogie ubrania. Chociaż chcesz wyglądać schludnie i czysto, nie noś niczego, co sprawi, że będziesz wyglądać lepiej niż jesteś.

Bądź agresywny i asertywny. Nieuchronnie skończysz negocjować cenę swojego pojazdu, więc nie bój się trochę naciskać. Przygotuj się na odejście od salonu, jeśli nie robisz postępów. Zostaw ofertę w spokoju na dzień lub dwa, a następnie ponownie skontaktuj się ze sprzedawcą. Jeśli wiedzą, że jesteś gotów odejść, będą bardziej skłonni zaakceptować twoją ofertę lub kontrofertę w bardziej rozsądnej cenie.

Mieć budżet na uwadze przed wyjazdem na zakupy samochodów. Wiąże się to z oceną miesięcznych dochodów i rachunków, i o jasne zrozumienie, ile naprawdę można sobie pozwolić, aby dodać do tych. W ten sposób pomoże Ci pozostać w budżecie podczas dokonywania zakupu nowego samochodu.

Przed rozpoczęciem zakupów samochodowych, wyczyść wszystkie rzeczy osobiste z samochodu. Ten jeden rzecz wola uratować ty znaczny czas w ten Dealerstwo. Zapewni to również, że nie zostawisz za ważne dokumenty, takie jak papiery ubezpieczeniowe. Nic nie jest gorsze niż do domu i zdając sobie sprawę, zostawił coś w samochodzie po prostu handlować w.

Jedną z najważniejszych rzeczy, które należy wziąć pod uwagę przed dokonaniem zakupu samochodu jest to, który samochód lub styl chcesz. Decydując się na to przed wejściem do salonu, będziesz w stanie uniknąć sprzedaży pod wysokim ciśnieniem. Pomaga również skonsolidować wyszukiwanie i naprawdę poinformować się o jednej konkretnej make i modelu.

Jeśli jesteś absolutnie zakochany w pewnym kolorze lub wykończenie wnętrza, nie zadowalaj się mniej. Chociaż konkretny pojazd, który chcesz, może nie być w magazynie w lokalnym salonie, zapytaj ich, czy mogą go dostać za Ciebie. Większość dealerów ma relacje z innymi dealerami i będzie handlować pojazdami tam iz powrotem. Należy jednak pamiętać, może skończyć się płacić trochę więcej na pokrycie niektórych kosztów handlu.

Nigdy nie kupuj samochodu w oparciu o to, co chcesz płacić co miesiąc. Większość sprzedawców samochodów postara się pomóc Ci rozejrzeć się po miesięcznej płatności. Oznacza to, że mogą umieścić cię w samochodzie, który nie jest to, co chcesz, mówiąc, że jest to, na co możesz sobie pozwolić. Jedynym, który wygra, jest dealer.

Usiądź i napisz listę tego, co chcesz w pojeździe. Powinno istnieć oddzielenie rzeczy, których potrzebujesz, od rzeczy, których chcesz. Jeśli znajdziesz samochód, który spełnia wszystkie Twoje potrzeby, nie powinieneś się wahać, ponieważ nie ma każdej rzeczy, którą chcesz.

Należy wziąć pod uwagę zużycie paliwa przy obliczaniu kosztów pojazdu. Kiedy ustalasz miesięczne płatności za samochód, dowiedz się, ile będziesz płacić za gaz każdego miesiąca w oparciu o zużycie paliwa w samochodzie. Droższy oszczędny samochód i tańszy guzzler gazowy może kosztować taką samą kwotę z kieszeni każdego miesiąca po tym, jak zorientowali się w wysokości, którą wydasz na gaz.

Możesz być rozczarowany ceną swój stary samochód przynosi, ale nie być Stern i zrobić kompromisów.

Twoja pierwsza oferta powinna być na poziomie lub bardzo zbliżona do ceny faktury pojazdu. To prawdopodobnie zostanie odrzucone, ale rozpocznie proces negocjacji na twoją korzyść. W pewnym momencie sprzedawca prawdopodobnie wyjdzie, aby porozmawiać z menedżerem. Po powrocie, jeśli cena mieści się w twoim przedziale cenowym, zaakceptuj. Jeśli nie, kontynuuj negocjacje. Jeśli nie osiągnąłeś porozumienia w ciągu 2 lub 3 prób, może nadszedł czas, aby zmniejszyć straty i spróbować innego dealera.

Możesz kupić samochód online, pomijając dealerskiej i pozwalając uniknąć taktyki sprzedaży pod wysokim ciśnieniem. Jest to nawet możliwe dla nowych samochodów na niektórych partiach, więc zrobić swoje badania i znaleźć samochód, który chcesz. Oczywiście, nie dostaniesz się do podjęcia jazdy próbne, jeśli nigdy nie iść do partii, choć.

Ten przewodnik powinien pomóc ci dowiedzieć się wszystkiego, co trzeba wiedzieć o zakupach samochodowych. Nie musi być to trudne zadanie, jeśli wiesz dokładnie, co robisz. Skorzystaj z porady, a będziesz mógł wziąć większość stresu z zakupów na samochód.

About Poznaj kilka wskazówek przy zakupie nowego samochodu

About

Digital Compliance Disclosure


We and our partners use technology such as cookies and localStorage on our site to personalise content and ads, provide social media features, and analyse our traffic. Click to consent to the use of this technology across the web or click Privacy Policy to review details about our partners and your privacy settings.
Category

Recently

Newly