Porady dotyczące zakupów samochodowych które musisz znać

Porady Dotyczące Zakupów Samochodowych, Które Musisz Znać

Ten artykuł to świetny początek zakupu samochodu, który chcesz! Wiele razy ludzie poświęcają się w jakości ze względu na cenę. Jeśli nie jesteś w stanie znaleźć tego idealnego samochodu w odpowiedniej cenie, sprawdź ten artykuł. To pomoże Ci obniżyć cenę, którą musisz zapłacić.

Dowiedz się więcej o różnych dostępnych gwarancjach. Nie chcesz wydawać kilka tysięcy dolarów na gwarancję, która nie pokryje napraw, które często występują. Zamiast tego, sklep poza dealera, aby znaleźć taki, który pokryje naprawy w lepszej cenie.

Przed podpisaniem jakiejkolwiek umowy poświęć trochę czasu, aby przeczytać każdy wiersz, w tym drobnym drukiem. Jeśli na liście jest coś, czego nie rozumiesz, nie podpisuj, dopóki nie otrzymasz odpowiedzi, którą zrozumiesz. Niesmaczny sprzedawców można użyć umowy, aby wstawić wiele opłat, które nie zostały omówione.

Jeśli samochód, który teraz prowadzisz, jest drogi, nie jedź do dealera. Gdy sprzedawcy zobaczą twój drogi pojazd, nie zaakceptują żadnej z Twoich ofert i spróbują podnieść ceny, ponieważ zakładają, że możesz sobie pozwolić na wydanie więcej na pojazd.

Jeśli kupujesz nowy samochód, możesz zostawić swoje dzieci w domu. Mogą mieć dobry czas na jazdę próbną lub dwa, ale zwykle kończy się nudzić. To sprawi, że trudno będzie skupić się na zadaniu pod ręką i może skończyć się kosztem pieniędzy.

Pracuj nad swoją ocenę kredytową przed zakupem samochodu. Zły wynik kredytowy oznacza wyższe opłaty odsetkowe. Spowoduje to wyższy miesięczny rachunek za samochód. A w niektórych przypadkach spowoduje to wyższe składki na ubezpieczenie samochodu. Uzyskaj kredyt w porządku, aby nie są zablokowane w wysokie opłaty za cały okres kredyt samochodowy.

Jedną z najważniejszych rzeczy, które należy wziąć pod uwagę przed dokonaniem zakupu samochodu jest to, który samochód lub styl chcesz. Decydując się na to przed wejściem do salonu, będziesz w stanie uniknąć sprzedaży pod wysokim ciśnieniem. Pomaga również skonsolidować wyszukiwanie i naprawdę poinformować się o jednej konkretnej make i modelu.

Jeśli próbujesz ustalić wartość transakcji dla swojego aktualnego pojazdu, zabierz go do kilku dealerów. Udając się do kilku różnych dealerów, będziesz w stanie uzyskać przybliżone oszacowanie, ile twój samochód jest rzeczywiście wart. Pozwoli to na wyłączenie niskich ofert piłki, że ktoś może zrobić dla twojego samochodu.

Zachowaj swój zawód. Nigdy nie mów sprzedawcy od razu, co masz do handlu. Jeśli poczekasz, aż po negocjacjach cenowych, będziesz rzeczywiście uzyskać wartość swojego handlu.

Nie przekazanie kluczy do handlu aż do transakcji jest podpisany. Jeśli mają swój samochód "zakładnikiem", mogą go używać do presji, aby kupić nowy samochód. Poczekaj, aż transakcja zostanie wykonana, aby zapewnić Ci kontrolę nad sytuacją przez cały czas trwania transakcji.

Zaliczki. Samochody mogą być sprzedawane bez zaliczki; Jednak niektóre pieniądze w dół pomoże ostateczny koszt. Uważaj na sprzedawców, którzy proszą o zwiększenie zaliczki. Te dodatkowe pieniądze będą zazwyczaj tylko iść do kieszeni sprzedawcy i dealerskiej, i nie pomaga w dolnej linii.

Jeśli rozważasz Trading samochód w przy zakupie samochodu, należy zabrać swój samochód w neutralnym miejscu, aby uzyskać to oceniane. Chcesz mieć pewność, że otrzymujesz wartość godziwą dla Twojego samochodu podczas jego obrotu. Pamiętaj, aby dołączyć korektę do tego, co będzie oszczędności w zakresie podatków.

Niech twój czas na zakupy do samochodu. To może być bardzo kuszące, aby kupić pierwszy samochód widać, ponieważ wygląda ładnie lub ma ładne siedzenia. Jednak może być samochód tam, że jest jeszcze lepszy dla Ciebie. Rozejrzyj się i dokonaj porównań przed dokonaniem zakupu.

Aby negocjacje przebiegły sprawnie przy zakupie nowego samochodu, zaoszczędzono co najmniej dwadzieścia procent zaliczki. Dzięki zaliczki będziesz mógł obniżyć stopę procentową i płatności oraz mieć dźwignię finansową podczas omawiania transakcji w opcjach. Może się okazać, że będzie netto więcej oszczędności, nie handlując samochodem i sprzedając go na własną rękę.

Dla ludzi, którzy szukają nowego samochodu, spróbuj pomyśleć o tym, ile będzie kosztować posiadanie samochodu. Ten nowy samochód sportowy może wyglądać ładnie, ale może skończyć się kosztem trzy razy tyle gazu jako miły sedan ekonomiczny.

Przy zakupie samochodu, zostaniesz wydany długi kontrakt. Dowiedz się, co to wszystko oznacza, zanim postawisz stopę na parceli. Możesz znaleźć informacje o każdym elemencie umowy online, w ten sposób będziesz wiedzieć, co jest oferowane i co jest wymagane od Ciebie jako kupującego.

Handlując swoim samochodem na nowy samochód, dowiedz się, ile jest wart przed udaniem się do dealera. Zazwyczaj dealer pójdzie daleko w handlu. Nie wpadaj na tę sztuczkę. Posiadaj dowód od NADA i Kelly Blue Book o tym, ile twój samochód jest wart i nie akceptuj mniej.

Nie spiesz się rzeczy, gdy kupujesz samochód. Dealerzy zawsze starają się wydawać pilne, aby wywierać presję na dokonanie zakupu od razu. Nie daj się tej sztuczki.

Płacąc uczciwą cenę za samochód, jesteś w stanie uzyskać znacznie więcej wartości za swoje pieniądze. To jest kluczowy punkt, że ten artykuł stara się zachęcić i miejmy nadzieję, że pomoże Ci dostać samochód, na który zasługujesz. Nie zapomnij podzielić się tym artykułem z innymi!

About Porady dotyczące zakupów samochodowych które musisz znać

About

Digital Compliance Disclosure


We and our partners use technology such as cookies and localStorage on our site to personalise content and ads, provide social media features, and analyse our traffic. Click to consent to the use of this technology across the web or click Privacy Policy to review details about our partners and your privacy settings.
Category

Recently

Newly