Podejmij najlepsze decyzje dotyczące zakupu samochodów dzięki tym wskazówkom

Podejmij Najlepsze Decyzje Dotyczące Zakupu Samochodów Dzięki Tym Wskazówkom

Podczas jazdy może być bardzo przyjemne doświadczenie, idąc na zakupy do nowego lub używanego samochodu nie zawsze jest tak dużo zabawy. Na szczęście istnieją sposoby, aby doświadczenie mniej frustrujące. Wystarczy pamiętać o poniższych radach, gdy następnym razem jesteś na rynku nowego pojazdu.

Negocjowanie pomaga zaoszczędzić dużo pieniędzy na zakup. Nigdy nie trzeba płacić reklamowanej ceny za samochód. Negocjowanie od ceny naklejki pomoże zaoszczędzić tysiące.

Nigdy nie zostawiaj samochodu z dealerem na noc. Wiele dealerów oferuje możliwość podjęcia samochodu, który rozważasz do domu, aby przetestować go dłużej. Chociaż jest to z pewnością atrakcyjne, zasadniczo oznacza to, że mają możliwość posiadania samochodu, którego jesteś właścicielem zakładnikiem. To sprawia, że trudniej odejść od złej transakcji, i to nie na twoją korzyść.

Możesz zaoszczędzić tysiące, wykonując badania online. Po znalezieniu modelu, który chcesz, albo udać się do dealerskiej sprzedaży samochodu lub mieć własnego dealera dostać samochód dla Ciebie. Jeśli dealerskiej jest blisko, rozważ dokonanie Trek, aby zaoszczędzić najwięcej pieniędzy.

Pomyśl o przyszłości, gdy planujesz dokonanie zakupu samochodu. Nie popełniać błąd zakupu samochodu, nie myśląc o tym, czy byłoby to praktyczne do wykorzystania w przyszłości. Kupno samochodu sportowego nie będzie miało większego sensu, jeśli planujesz mieć rodzinę w każdej chwili w najbliższym czasie.

Jeśli samochód, który teraz prowadzisz, jest drogi, nie jedź do dealera. Gdy sprzedawcy zobaczą twój drogi pojazd, nie zaakceptują żadnej z Twoich ofert i spróbują podnieść ceny, ponieważ zakładają, że możesz sobie pozwolić na wydanie więcej na pojazd.

Zrób listę życzeń samochodów, które Cię interesują. Widzieliście wiele samochodów w reklamach i na drodze. Tworzenie solidnej listy pojazdów, które pasowałyby do Twojego stylu, powinny być łatwe. Możesz dodać kilka wymarzonych samochodów, które wydają się poza twoim zasięgiem; jednak, być realistyczne o tym, co można sobie pozwolić.

Sprawdź Rating BBB lokalnych dealerów samochodowych przed ich odwiedzeniem. Jak zapewne już wiesz, Dealerzy samochodowi mogą być mniej niż uczciwi. Oszczędzaj od wielu stresu i wydatków, badając, jak inni czują się z dealerem samochodów. Czas potrzebny jest nic w porównaniu do czasu można zmarnować w sheisty dealera.

Poszukaj w Internecie zachęt w samochodzie, który chcesz. Wielu producentów motoryzacyjnych oferuje zwrot gotówki lub specjalne finansowanie swoich pojazdów. Dealerzy nie zawsze opowiedzą ci o tych rzeczach z góry. Poświęć trochę czasu, aby kształcić się pierwszy, dzięki czemu można uzyskać najlepszą ofertę, gdy jesteś w salonie.

Używaj tylko opinii w Internecie jako ogólnego przewodnika. Wiele osób, gdy mają problemy z samochodem, opublikuje negatywne opinie w Internecie. Więc spójrz na wszystkie opinie na wspólne problemy, w przeciwieństwie do ogólnego rankingu. Jeśli występuje problem z głównym elementem, prawdopodobnie znajdź inny pojazd.

Sprzedawcy często mają miesięczne przydziały do dokonania. Użyj tego przeciwko nim przez zakupy na koniec miesiąca. Sprzedawców, którzy nie mają jeszcze do ich oczekiwanej liczby sprzedaży będzie chętny do zamknięcia innej sprzedaży. Pozwoli to na większą kontrolę nad negocjacjami cenowymi.

Przed rozpoczęciem zakupów samochodowych, wyczyść wszystkie rzeczy osobiste z samochodu. Ten jeden rzecz wola uratować ty znaczny czas w ten Dealerstwo. Zapewni to również, że nie zostawisz za ważne dokumenty, takie jak papiery ubezpieczeniowe. Nic nie jest gorsze niż do domu i zdając sobie sprawę, zostawił coś w samochodzie po prostu handlować w.

Jeśli próbujesz ustalić wartość transakcji dla swojego aktualnego pojazdu, zabierz go do kilku dealerów. Udając się do kilku różnych dealerów, będziesz w stanie uzyskać przybliżone oszacowanie, ile twój samochód jest rzeczywiście wart. Pozwoli to na wyłączenie niskich ofert piłki, że ktoś może zrobić dla twojego samochodu.

Należy pamiętać o komforcie przy zakupie samochodu. Tak wiele osób skupia się na tym, jak wygląda samochód i jakie ma jego cechy, zamiast zwracać uwagę na komfort. Czy fotele są wygodne? Czy siedzenie można dopasować do ciała? Weź te rzeczy pod uwagę przed uzyskaniem samochodu.

Przeczytaj wszystkie dokumenty, które są prezentowane podczas zakupu nowego samochodu. Zazwyczaj mają duży stos do podpisania. Nie czuj się zmuszony do podpisania niczego, czego nie rozumiesz. Jeśli czegoś nie rozumiesz, zapytaj o to przed podpisaniem umowy. Dopóki nie podpiszesz swojego nazwiska do wszystkich dokumentów, możesz wyjść z salonu i nie zawdzięczać ani grosza.

Gdy chcesz kupić nowy lub używany pojazd, upewnij się, że nigdy nie wymykasz się z faktu, ile pieniędzy masz na swojej osobie. Chcesz tylko porozmawiać o tym, co uważasz, że powinieneś odłożyć w odniesieniu do warunków i ceny omawianego pojazdu.

Sprawdź online ceny w twojej okolicy i wszystkich pobliskich miastach. Ceny mogą się nawet różnić w zależności od tego, gdzie robisz zakupy. Trochę badań online może skończyć się oszczędności pieniędzy.

Nigdy nie przekazuj dealerowi kluczy do transakcji, zanim dojdziesz do porozumienia. Dealer może zabrać klucze (a tym samym twój samochód) zakładnika i manipulować tobą w nieuczciwej transakcji. Zawsze trzymaj się kluczy, a jeśli sprzedawca chce zajrzeć do wnętrza samochodu, otwórz je dla nich, trzymając klucze.

Nie odkładaj już zakupu nowego samochodu dla swojej lub rodziny. Dzięki odpowiednim radom proces zakupu pojazdu może być przyjemny. Wystarczy pamiętać o radach, które właśnie przeczytałeś, a wkrótce znowu będziesz na otwartej drodze.

About Podejmij najlepsze decyzje dotyczące zakupu samochodów dzięki tym wskazówkom

About

Digital Compliance Disclosure


We and our partners use technology such as cookies and localStorage on our site to personalise content and ads, provide social media features, and analyse our traffic. Click to consent to the use of this technology across the web or click Privacy Policy to review details about our partners and your privacy settings.
Category

Recently

Newly